کودتای ارتش ترکیه علیه دولت اردوغان با تانک و هلی کوپتر دانلود عکس ویدیو کلیپ فیلم تصویری

کودتای ارتش ترکیه علیه دولت اردوغان با تانک و هلی کوپتر دانلود عکس ویدیو کلیپ فیلم تصویری, خبر,جدید,ترکیه,عکس,کلیپ,ویدیو,فیلم,کودتا در ترکیه,کودتای ارتش ترکیه,کودتای ارتش ترکیه علیه دولت اردوغان,اردوغان,دولت اردوغان,رجب طیب اردوغان,عکس کودتای ارتش ترکیه,ویدیو کودتای ارتش ترکیه,کلیپ کودتای ارتش ترکیه,Coup of Turkey Military,


عکس فیلم بازیگرها

شما اینجا هستید: دانلود فیلم » کودتای ارتش ترکیه علیه دولت اردوغان با تانک و هلی کوپتر دانلود عکس ویدیو کلیپ فیلم تصویری
کودتای ارتش ترکیه علیه دولت اردوغان با تانک و هلی کوپتر دانلود عکس ویدیو کلیپ فیلم تصویری

کودتای ارتش ترکیه علیه دولت اردوغان با تانک و هلی کوپتر دانلود عکس ویدیو کلیپ فیلم تصویری

تصاویری از تیراندازی بین نیروهای طرفدار حزب عدالت و توسعه با نیروهای ارتش

حضور ارتش در استانبول و پرواز هواپیمای نظامی و احتمال کودتا در ترکیه

ارتش ترکیه اعلام کرد که قدرت را در دست گرفته است

گزارش مردمی از حضور نیروهای ارتش در آنکارا

شلیک هلیکوپترها به مرکز اطلاعات ترکیه

Coup of Turkey Military

ارتش ترکیه پل‌های استانبول را بسته و هواپیماهای جنگی در ارتفاع بسیار پایین در آنکارا به پرواز درآمدند.

نخست وزیر ترکیه از «شورش شماری از نظامیان علیه دولت» خبر داد‎‎.

حضور غیر معمول ارتش ترکیه در آنکارا و استانبول. نخست وزیر: برای کودتا تلاش می شود.

خبرگزاری های فرانسه و آسوشیتدپرس از وضعیت غیر عادی در ترکیه خبر داده اند. ساعتی پیش خبرگزاری فرانسه از پرواز جت های جنگی ارتش ترکیه در ارتفاع کم در آنکارا خبر داد. همچنین اسوشیتدپرس گزارش داد تانک های ارتش پل تنگه بوسفر در استانبول را بسته است. با این که ترکیه در ماههای اخیر درگیر حملات تروریستی بوده، اما معمول پلیس در مناطق شهری حضور داشته و بیش از دو دهه است که ارتش در شهرها و پایتخت ترکیه حضور ندارد. برخی کاربران توییتر در ترکیه از احتمال کودتا ارتش علیه اردوغان صحبت می‌کنند اما تاکنون این خبر قابل تایید نیست.

پرواز هواپیماهای ارتش در آسمان آنکارا خبرگزاری‌ها در آخرین ساعات روز جمعه به وقت ترکیه، از وضعیت غیرعادی در شهرهای استانبول و آنکارا خبر داده‌اند. در برخی مناطق استانبول سدای شلیک گلوله شنیده شده و دو پل این شهر بر فراز تنگه بسفور که بخش‌های آسیایی و اروپایی شهر را به هم وصل می‌کند، توسط ژاندارمری مسدود شده است. جت‌های جنگی و هلی‌کوپترها در ارتفاع پایین بر فراز آنکارا به پرواز در آمده‌اند، و در پایتخت ترکیه هم سدای شلیک گلوله به گوش می‌رسد.

نخست‌وزیر ترکیه رویدادهای جمعه شب در آنکارا و استانبول را «تلاش غیرقانونی گروهی از نظامیان» توصیف کرده است. بن‌علی ییلدیریم گفته است که این اقدام خارج از سلسله مراتب نظامی صورت گرفته، و کودتا نیست. او تأکید کرده است که مرکتبان این «اقدام غیرقانونی» بالاترین هزینه را برای این کار پرداخت خواهند کرد.

کودتای ارتش ترکیه علیه دولت اردوغان با تانک و هلی کوپتر دانلود عکس ویدیو کلیپ فیلم تصویری

ﮐﻮﺩﺗﺎ ﺩﺭ ﺗﺮﮐﯿﻪ ﺍﺭﺗﺶ ﺗﺮﮐﯿﻪ: ﻓﺪﺭﺕ ﺩﺭ ﺩﺳﺖ ﻣﺎﺳﺖ؛ ﮐﺸﻮﺭ ﺩﺭ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﻣﺎﺳﺖ. ﻓﺮﻭﺩﮔﺎﻩ ﻭ ﭘﻞ ﺑﻮﺳﻔﺮ ﺍﺳﺘﺎﻧﺒﻮﻝ ﺩﺭ ﺍﺷﻐﺎﻝ ﺍﺭﺗﺶ ﺷﻨﯿﺪﻩ ﺷﺪﻥ سدﺍﯼ ﺷﻠﯿﮏ ﮔﻠﻮﻟﻪ ﺩﺭ ﺁﻧﮑﺎﺭﺍ ﭘﺎﯾﺘﺨﺖ ﺗﺮﮐﯿﻪ ﺍﺭﺗﺶ ﺗﺮﮐﯿﻪ ﻫﻤﻪ ﺭﺍﻩ ﻫﺎ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﻓﺮﻭﺩﮔﺎﻩ ﺍﺳﺘﺎﻧﺒﻮﻝ ﺭﺍ ﺑﺴﺖ. ﺍﺳﺘﻘﺮﺍﺭ ﺗﺎﻧﮏ ﻫﺎﯼ ﺍﺭﺗﺶ ﺗﺮﮐﯿﻪ ﺩﺭ ﻓﺮﻭﺩﮔﺎﻩ ﺍﺗﺎﺗﻮﺭﮎ ﺍﺳﺘﺎﻧﺒﻮﻝ ﺩﻭﻟﺖ ﺗﺮﮐﯿﻪ ﺍﺯ ﮐﻮﺩﺗﺎﯼ ﻧﺎﮐﺎﻡ ﺷﻤﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﻧﻈﺎﻣﯿﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﮐﺸﻮﺭ ﺧﺒﺮ ﺩﺍﺩ .

ﺟﺪﯾﺪﺗﺮﯾﻦ ﺧﺒﺮﻫﺎ : ۰۱:۱۶ ﺑﯿﺎﻧﯿﻪﺍﯼ ﺑﺎ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺍﺭﺗﺶ ﺗﺮﮐﯿﻪ ﻣﻨﺘﺸﺮ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﯽﮔﻮﯾﺪ ﺍﺭﺗﺶ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﻣﻮﮐﺮﺍﺳﯽ ﻭ ﺣﻘﻮﻕ ﺑﺸﺮ ﺍﺩﺍﺭﻩ ﺍﻣﻮﺭ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺖ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﺳﺖ .

ﺍﯾﻦ ﺑﯿﺎﻧﯿﻪ ﻣﯽﮔﻮﯾﺪ ﺗﻤﺎﻡ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﺧﺎﺭﺟﯽ ﮐﺸﻮﺭ ﺑﻪ ﺷﮑﻞ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺑﺎﻗﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﻣﺎﻧﺪ . ﺩﺭ ﺑﯿﺎﻧﯿﻪ ﺁﻣﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭﯼ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﻭﻟﻮﯾﺖ ﺍﺻﻠﯽ ﺑﺎﺷﺪ. شلیک هلیکوپتر ها به مرکز اطلاعات ترکیه در آنکارا تلوزیون دست نظامیان افتاد. خیابان ها بسته است. بیانیه منسوب به ارتش بیانیه‌ای با عنوان ارتش ترکیه منتشر شده است که می‌گوید ارتش برای دموکراسی و حقوق بشر اداره امور را در دست گرفته است.

این بیانیه می‌گوید تمام روابط خارجی کشور به شکل موجود باقی خواهد ماند. در بیانیه آمده است که برقراری قانون باید اولویت اصلی باشد. بن علی ایلدیریم، نخست وزیر، گفته است که اجازه نمی‌دهد “تلاش‌های غیرقانونی گروهی در ارتش” به نتیجه برسد. تلویزیون الجزیره می‌گوید که رجب طیب اردوغان، رییس جمهور ترکیه در راه استانبول است.

گفته می‌شود که شبکه‌های اجتماعی در ترکیه فیلتر شده‌اند و ارتباطات تلفنی نیز با مشکل مواجه است. حکومت نظامی ارتش در سراسر ترکیه مقررات منع آمد و شد اعلام کرد. حریت گزارش داده که تانک ها در مقابل ورودی فرودگاه آتاترک مستقر شده اند و رفت و آمد به این فرودگاه متوقف شده است. تصاویری از حضور سربازان ارتش درون ساختمان تلویزیون دولتی ترکیه منتشر شده است.

کودتای ارتش ترکیه علیه دولت اردوغان با تانک و هلی کوپتر دانلود عکس ویدیو کلیپ فیلم تصویری

تلویزیون دولتی که به تصرف نیروهای ارتش در آمده اعلام کرد که ارتش قدرت را در سراسر کشور به دست گرفته است. سی‌ان‌ان ترک به نقل از خبرنگاران: تیراندازی ار هیلکوپتر در مقر رئیس ستاد ارتش و مقر اطلاعات ارتش دیده شده است. بلومبرگ می‌گوید ارزش لیر ترکیه در برابر دلار آمریکا کاهش محسوسی داشته است. جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا که در مسکو به سر می‌برد گفته است امیدوار است که ترکیه صلح و ثبات داشته باشد.

فرودگاه های ترکیه بسته شد. رجب طیب اردوغان در یک «محل امن» از مردم ترکیه خواسته است تا به خیابان بیایند و در مقابل کودتا مقاومت کنند. یک شبکه خبری ترکیه می‌گوید که نیروهای نظامی فرمانده کل ارتش ترکیه را بازداشت کرده‌اند.

گزارش ها حاکی است که ارتش کنترل رادیو تلویزیون دولتی را در اختیار گرفته و بیانیه ارتش از این شبکه قرائت شده است. در بخشی از بیانیه ارتش ترکیه آمده است: برای دفاع از قانون اساسی، دموکراسی و حقوق بشر، حکومت قانون قدرت را در ترکیه در اختیار گرفتیم.

رجب طیب اردوغان در یک «محل امن» از طریق تماسی تلفنی «فیس تایم» از مردم ترکیه خواسته است تا به خیابان ها بریزند و در مقابل کودتا مقاومت کنند.

گزارش ها حاکی است که رجب طیب اردوغان، رییس جمهوری ترکیه در واکنش کودتای نیروهای نظامی گفته است: این شورش یک اقلیت کوچک در ارتش است.

ارتش ترکیه اعلام کرده است که «شورای صلح» قدرت را در این کشور در اختیار دارد.

کودتای ارتش ترکیه علیه دولت اردوغان با تانک و هلی کوپتر دانلود عکس ویدیو کلیپ فیلم تصویری

کودتای ارتش ترکیه علیه دولت اردوغان با تانک و هلی کوپتر دانلود عکس ویدیو کلیپ فیلم تصویری

2:25: برخی منابع از سفر قریب الوقوع اردوغان به آلمان خبر می دهند . این منابع حضور اردوغان در تهران را تکذیب کرده اند .


02:29: یک عامل انتحاری خود را در میان نیروهای ارتش در آنکارا منفجر کرد.

2:45: توئيت مدیر گروه مطالعات دفاعی و امنیتی مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری : شایعه عبور هواپیمای اردوغان از مرز شمالغرب را رد می کنم

02:46- دیلی‌صباح مدعی شده سربازان حامی کودتا از فرودگاه آتاتورک عقب‌نشینی کرده‌اند و دو ژنرال دستگیر شده‌اند.

02:50- مردم به سمت تانک‌های ارتش حرکت کرده و تانک‌ها را محاصره کرده‌اند.

02:56- دیلی‌صباح مدعی شده سربازان حامی کودتا از فرودگاه آتاتورک عقب‌نشینی کرده‌اند و دو ژنرال دستگیر شده‌اند.

کودتای ارتش ترکیه علیه دولت اردوغان با تانک و هلی کوپتر دانلود عکس ویدیو کلیپ فیلم تصویری

02:57- تانک‌ها اقدام به تیراندازی در حوالی ساختمان پارلمان ترکیه کرده‌اند. سه نفر زخمی شده‌اند.

3:00سانا: ارتش ترکیه اعلام کرد که در اسرع وقت قانون اساسی اماده خواهد شد.

3:01 - ژنرال دوندار از فرماندهان ارشد ارتش ترکیه : ارتش از این کودتا حمایت نمی کند.

03:02- کودتاگران در نزدیکی پل «بوسپوروس» هم به سمت معترضان آتش گشوده‌اند.

3:32 - تیراندازی ارتش ترکیه به معترضان تلفاتی در پی داشته است / خبرگزاری فرانسه

03:39 - الجزیره: جنگنده های اف 16 یک بالگرد نظامی وابسته به کودتاگران را سرنگون کرد

اخبار پایانی: کوتای نافرجام / کودتا خنثی شد

مقام‌های ترکیه می گویند در جریان تلاش برای کودتا در این کشور حدود دویست نفر کشته شده‌اند. به گفته این مقام‌ها، حدود سه هزار نفر از اعضای نیروهای مسلح نیز دستگیر شده‌اند.

نیروهای وفادار به رجب طیب اردوغان، رییس جمهور ترکیه می‌گویند اقدام به کودتا در این کشور را خنثی کرده‌اند.

رجب طیب اردوغان اقدام به کودتا را "خیانت" خوانده و گفته ارتش باید پاکسازی شود در طی ساعات درگیری سدای تیراندازی و انفجار در استانبول و آنکارا شنیده می شده است.

به گفته مقام ها نود نفر که بسیاری از آنها غیرنظامی هستند در جریان درگیری‌ها کشته شده‌اند بیش از ۲۸۰۰ نفر از نیروهای ارتش بازداشت و ۵ ژنرال تعلیق شده‌اند.

ویدیو کلیپی از تیراندازی هلی کوترهای ارتش و حضور تانک ها در خیابان

تاریخ آخرین آپدیت دانلود:2016-07-16T14:52:15

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

آرشیو موضوعات فیلم سریال

فیلم سریال جدید
فیلم سریال پر طرفدار
فیلم سریال تصادفی