عکسهای مراسم تجلیل علی نصیریان / بازیگران سریال شهرزاد و فوتبالیست ها

عکسهای مراسم تجلیل علی نصیریان / بازیگران سریال شهرزاد و فوتبالیست ها, عکس,جدید,سریال,شهرزاد,بازیگر زن,پشت صحنه,علی نصیریان,مراسم تجلیل از علی نصیریان,تجلیل از علی نصیریان,بزرگ آقا,تجلیل از بزرگ آقا,تجلیل از بزرگ آقای شهرزاد,حسن فتحی,مصطفی زمانى,برانكو ايوانكوويچ,اميرحسين رستمى,امين تارخ,محمد علی کشاورز,مهدی پاکدل,ali nasirian,


عکس فیلم بازیگرها

شما اینجا هستید: دانلود فیلم » عکسهای مراسم تجلیل علی نصیریان / بازیگران سریال شهرزاد و فوتبالیست ها
مراسم تجلیل از علی نصیریان با حضور بازیگران و فوتبالیست ها

حسن فتحی و شمس لنگرودی مراسم تجلیل از علی نصیریان

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون كه سه‌ شنبه شب (8 دی)توسط

عوامل سریال شهرزاد و با حضور چهره‌های سینمایی، ورزشی و ادبی برگزار شد.

حسن فتحی: نصیریان هر بار جذاب‌تر بازی می‌کند

افشین صنایعی که از او به عنوان مسوول برگزاری این مراسم یاد شد در ابتدای این مراسم گفت: در سفر آلمان مقرر شد شرایطی فراهم آوریم تا از زحمت کشان عرصه هنر در حد توان‌مان تجلیل کنیم. برگزاری مراسم امشب به عنوان گام اول به پیشنهاد سرمایه‌گذاران برای استاد علی نصیریان برپا شد تا به این بهانه بزرگ آقای «شهرزاد» لقبی باشد برای این بازیگر پیشکسوت ایرانی که همیشه با هنرمندی بی نظیرش نقش های بی نظیر از خود به یادگار گذاشت.

سخنران بعدی این مراسم حسن فتحی بود که اینطور سخنانش را آغاز کرد: خوشحالم چهره های شاخصی که سال ها در هنر ایران درخشیدند امشب حضور دارند. همیشه به نسل جوان گفتم علی نصیریان کسی است که می تواند یک الگوی مناسب برایشان باشد. تا الان 3بار با آقای نصیریان همکاری داشتم و معتقدم او هربار توانایی هایش بیشتر و بازی هایش جذاب تر می شود.

بعد از «میوه ممنوعه» از خود پرسیدم نصیریان می تواند بعد از این نقشی فراتر ایفا کند؟ زمان گذشت تا «شهرزاد» آمد و من هر بار که سر صحنه و بعدها در تدوین و الان هم به عنوان بیننده بازی اش را می بینم مثل کسی که انگار چیز جدیدی کشف می کند از دیدنش لذت می برم. امروز مثل او در هنر کم داریم. امیدوارم نصیریان ها را بعد از این بیشتر داشته باشیم.

مصطفا زمانى، برانكو ايوانكوويچ و اميرحسين رستمى

در مراسم تجلیل از علی نصیریان

امين تارخ در مراسم تجلیل از علی نصیریان

سخنران بعدی این مراسم هم امین تارخ بود که در سخنانی صریح گفت: امشب شب محترمی است و می دانم در چنین شرایطی گلایه کردن جایز نیست اما خوشحال تر بودم اگر این مجلس مملو از بازیگرانی بود که برای تجلیل از این بزرگمرد گردآمده‌اند. حرف زدن از نصیریان واقعا سخت است و من متنی آماده کردم تا راحت ترم حرف هایم را بگویم. امین تارخ در متنی که برای ستایش و تعریف از خاطرات مشترک با نصریان نوشته بود با این جمله سخنانش را به پایان برد: چه می‌شد به جای پخش سریالهای فعلی، «شهرزاد» به تلویزیون می‌آمد؟

کیک بریدن مصطفا زمانى وعلی نصیریان

خب گویا فرهاد ، بزرگ آقا رو بخشیده !!!

علی معلم: نصیریان مثل درخت ریشه‌داری است که نمی‌توان نادیده‌اش گرفت

علی معلم هم در سخنان کوتاهی که در تجلیل و بزرگداشت علی نصیریان داشت گفت: مشایخی، انتظامی، رشیدی و نصیریان کسانی هستند که جوانان زیر سایه شان رشد می کنند. نصیریان به پشتوانه استادی اش و تقدیر چندین نقش ماندگار بر صفحه سینما و تلویزیون به یادگار گذاشت. متاسفانه جوانان امروز به 75 سالگی شان فکر نمی کنند. نصیریان مثل درخت ریشه داری است که هیچ دولت و تفکری نمی تواند او را نادیده بگیرد. افرادی از جنس او فخر ایران هستند. این تهیه کننده سینمای ایران افزود: نصیریان باشعورترین وقت شناس ترین و بی توقع ترین هنرمندی بود که دیده ام. علاوه بر حرف های شیرینی که خاص این قبیل مراسم است ذکر این نکات را هم لازم دانستم چون معتقدم همه نیازمند تعلیم هستیم و اگر قرار باشد بزرگ آقایی دیگر ظهور کند باید از چنین کسی رفتار درست را یاد بگیرد امیدوارم بیشتر از تشویق و کف زدن با عمل به نصیریان احترام بگذاریم. او به ما یاد داد چیزی که امروز هستیم مهم نیست ادامه راه را باید درست طی کنیم. امیدوارم جوانان از موهبتی که کنارشان دارند درس بگیرند و زیر سایه شان به جایی برسند.

محمد علی کشاورز |مراسم تجلیل از علی نصیریان

محمدعلی کشاورز: نصیریان مثل فردوسی و مولوی و سعدی ماندگار است

محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که علی رغم شرایط جسمانی اش به مراسم آمد و تا پایان نیز حضور داشت نیز در سخنانی گفت: سلام می کنم به ملت ایران که ما اگر کاری هم می کنیم به خاطر آنهاست. علی نصیریان نمایشنامه ای نوشت به نام «بلبل سرگشته» و آن را در پاریس روی صحنه برد که بسیار مورد توجه اهل فرهنگ و فرانسوی ها قرار گرفت. او هم می داند اگر کاری می کنیم برای ملت مان می کنیم و اگر چیزی یاد گرفتیم هم از ملت خودمان است. نصیریان همچون فردوسی، مولوی و سعدی نامش در تاریخ ثبت خواهد شد.

امین تارخ|مراسم تجلیل از علی نصیریان

مهدی پاکدل ، سروش صحت ، آرش برهانیو جواد نکونام |مراسم تجلیل از علی نصیریان

بازتاب برگزاری مراسم بزرگ داشت بزرگ آقای سينماي ايران در روزنامه ايران

بازتاب برگزاری مراسم بزرگ داشت بزرگ آقای سينماي ايران در روزنامه فرهیختگان

بازتاب برگزاری مراسم بزرگ داشت بزرگ آقای سينماي ايران در روزنامه اطلاعات

مجله دنیای تصویر هم به رنگ شهرزاد در آمد

علی نصیریان: از برگزاری چنین مراسمی شرمگین شدم

بازیگر نقش «بزرگ آقا» در سریال شهرزاد گفت: شاید جوابش برایم سخت بود اما من دل سپرده بودم و پول و شهرت برایم اهمیتی نداشت. اولین دستمزدم را هم شب آخر نمایش گرفتم. بعد از یک ماه از 30 تومانی که به من دادند واقعا خجالت زده شدم چون احساس می کردم من باید شاگردی کنم نه اینکه پولی بگیرم.

متاسفانه امروز جوانان در اولین قدم شهرت و پول و چیزهای دیگر را مطرح می کنند. امروز هم از برگزاری چنین مراسمی واقعا شرمگین شدم. این مراسم را باید برای تهیه کنندگان و همه عوامل «شهرزاد» برگزار کرد که همت کردند «شهرزاد» خلق شود. علی نصیریان با دیدن این تصاویر گفت: وقتی دوستانم را دیدم حال و هوایم خوب شد.

از سال 1329 که وارد اولین کلاس تئاتر شدم تا امروز که «شهرزاد» را کار کردم بدون اغراق دل سپرده نقش و نمایش بودم. اینکه دوستان از وقت شناسی و مسایل دیگر می گویند تنها جزیی از اصل بازیگری هستند و به خاطر این است که به کارمان احترام می‌گذاریم. آن سال‌ها در تیاتر «قایم مقام فراهانی» به من یک نقش فرعی نعش‌کش داده بودند که یک شمعدان هم دستم می‌گرفتم.

تیاتر ما ساعت 8 شروع می‌شد و من از ساعت 4 می‌رفتم. گریمور آن نمایش به من می گفت تو می خواهی یک شمعدان دستت بگیری و یک لحظه رد شوی برای چه هر روز از ساعت 4 اینجا می‌ایستی؟ علی نصیریان همچنین در ادامه اظهاراتش گفت: خدارا شکر می کنم که از این دل سپردگی مزدم را گرفتم.

همین که مردم از ما راضی باشند نهایت مزد است. سال 29 هیچوقت فکر نمی کردم کسانی برای من بزرگداشت بگیرند. الان هم خجالت زده‌ام و تنها می گویم که من نماینده همه بازیگران «شهرزاد» هستم. تک تک بچه ها در یک مجموعه کارشان را آنقدر خوب انجام دادند که باعث دیده شدن من شدند.آنها مجموعه ای ساختند تا من به اینجا برسم.

این استاد بازیگری سینما و تیاتر در پایان سخنانش گفت: بسیار تشکر می کنم از محمدعلی کشاورز که با همه مشکلاتش آمد و من را شاد کرد. همچنین از امین تارخ که امشب حضور دارد. یادی می کنم از عزت الله انتظامی، جمشید مشایخی و داود رشیدی. من به حمایت حسن فتحی بود که اینجا ایستادم.

در پایان مراسم بزرگداشت «بزرگ آقای هنر نمایشی ایران» تابلویی از تصویر وی با امضای همه حاضران به نصیریان تقدیم شد و سپس با حضور مصطفی زمانی دیگر بازیگر سریال شهرزاد به بهانه پیوند ستاره جوان و نسل ابرقدرت هنر، کیک مراسم بریده شد.

علی زندوکیلی، برانکو ایوانکویچ، شمس لنگرودی، مهدی پاکدل، خشایار اعتمادی، سروش صحت، الهام حمیدی، جواد نکونام، آرش برهانی، مهرداد میناوند، هوشنگ گلمکانی، سارا منجزی، افشین پیروانی، مصطفا زمانی و امیرحسین رستمی از دیگر مهمانان سرشناس حاضر در این مراسم بودند.

درباره عکس بازیگرها ,
تاریخ آخرین آپدیت دانلود:2016-01-04T13:44:31

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط محمد در تاریخ 1394/10/14 و 13:04 دقیقه ارسال شده است

اون ارش برهانی است ن امین حیایی دوست بزرگوار
پاسخ : اوه ، راست می گید


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

آرشیو موضوعات فیلم سریال

فیلم سریال جدید
فیلم سریال پر طرفدار
فیلم سریال تصادفی