دلیل پخش نشدن برنامه راديو هفت منصور ضابطیان از شبکه آموزش

دلیل پخش نشدن برنامه راديو هفت منصور ضابطیان از شبکه آموزش, خبر,جدید,راديو هفت,منصور ضابطیان,شبکه آموزش,چرا راديو هفت پخش نمی شود,دلیل پخش نشدن راديو هفت,سری جدید رادیو هفت,راديو 7,چرا راديو 7 پخش نمی شود,دلیل پخش نشدن راديو 7,سری جدید رادیو 7,خبرهای جدید رادیو هفت,خبرهای جدید رادیو 7,radio haft,mansoor zabetiyan,Amoozesh TV,


عکس فیلم بازیگرها

شما اینجا هستید: دانلود فیلم » دلیل پخش نشدن برنامه راديو هفت منصور ضابطیان از شبکه آموزش
«سد برگ» برنامه جایگزین «راديو هفت» می شود

مدیر شبکه آموزش درباره تعویق در پخش سری جدید برنامه «رادیو هفت» توضیحاتی را بیان کرد.

دکتر حسین ساری در گفت‌وگو با ایسنا‌، با اشاره به این که «رادیو هفت» یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیون است که سال‌ها پخش شده و مخاطبان هنوز آن را پیگیری می‌کنند، گفت:طبیعی است که برنامه «رادیو هفت» همچون سایر برنامه‌ها باید با ماموریت شبکه گام بردارد و استثنا وجود ندارد.

او ادامه داد: انتظار مخاطب هم این است که این برنامه بعد آموزشی خود را داشته باشد. مدیر شبکه آموزش در ادامه با اشاره به این که قرار است جوهره و اساس برنامه «رادیو هفت» آموزشی‌ باشد‌، یادآور شد: بنا بر تصمیماتی که گرفته شده، قرار است‌، بعد آموزشی این برنامه را بیشتر کنیم. با توجه به رویکرد شبکه آموزش مبنی بر آموزشی و مهارتی بودن، همه برنامه‌های این شبکه نیز باید دربرگیرنده آموزش باشد. حال این آموزش می‌تواند مستقیم و یا ضمنی باشد. اما باید این جوهره آموزشی را داشته باشد و این انتظار مخاطب است.


آپدیت - 2 تیر 94 :

تهيه کننده برنامه «راديو هفت» از عدم همخواني اين برنامه با سياست هاي جديد شبکه و تعطيلي هميشگي آن خبر داد.

محمد صوفي تهيه کننده برنامه «راديو هفت» درباره دليل تعطيلي اين برنامه به «باني فيلم» گفت: «طي سه - چهار ماه گذشته مديران در جلسات مختلف به ما اعلام کردند که رويکرد برنامه «راديو هفت» با رويکرد شبکه آموزش که رويکردي آموزشي است، تضاد دارد و بايد تغييراتي جزئي روي آن ايجاد کرد. با اين حال بعد از صحبت هاي فراوان به اين نتيجه رسيديم عملاً در ساختار برنامه نمي توانيم تغيير ايجاد کنيم و براي هميشه با مخاطبان خداحافظي کرديم».

او اضافه کرد: «البته معتقدم «راديو هفت» طي پنج سالي که روي آنتن بود رويکردي تماماً آموزشي داشت و تنها تفاوتش به نگاه غيرمستقيم آن به مقوله آموزش برمي گشت. البته برخي از دوستان در شبکه بسيار مشتاق بودند برنامه با همين روند و تنها با لحاظ تغييراتي جزئي ادامه پيدا کند، ولي بعد از در نظر گرفتن تمام جوانب به اين نتيجه رسيديم که براي هميشه با مخاطب خداحافظي کنيم. همچنين صحبت هايي که مبني بر مخالفت صدا و سيما با مجري سالاري در طي يکي- دو روز گذشته نسبت به منصور ضابطيان مطرح شده نيز به هيچ وجه صحت ندارد و آن را تکذيب مي کنم.».

صوفي ادامه پخش «راديو هفت» با همين سبک و سياق و تيم توليد را در شبکه اي ديگر را تکذيب کرد و افزود: «با توجه به رضايتي که مخاطبان طي اين سال ها از برنامه داشتند، قطعاً در آينده پيشنهادهايي درباره ادامه ساخت اين برنامه با همين فرمت از شبکه اي ديگر مطرح خواهد شد که بعيد مي دانم عملي شود. من همراه با ساير عوامل به اين نتيجه رسيديم که در نامه اي با تمام مخاطبان دوست داشتني برنامه براي هميشه خداحافظي کنيم و اين کار را نيز انجام داديم. با اين حال صحبت ادامه ساخت «راديو هفت» در آينده اي نزديک چندان صحت ندارد».

اين تهيه کننده در پايان گفت: «جا دارد از همين جا براي چندمين بار از حمايت هميشگي مخاطبان برنامه تشکر کنم. پخش مستمر «راديو هفت» بدون با همراهي مردم به هيچ وجه ميسر نمي شد. مردمي که از طرق مختلف و با ارسال پيامک و ايميل ما را به پيمودن ادامه راه مشتاق مي کردند و اميدواريم بتوانيم در آينده با ساخت برنامه هاي بهتر از آنان تشکر کنيم».

برنامه «راديو هفت» در حالي براي هميشه به پخش خود پايان مي دهد که شبکه آموزش يکي از برندهاي معتبر خود را از دست مي دهد. نکته اي که مديران شبکه آموزش به مرور زمان و با ريزش تقريبي مخاطبان به آن پي خواهند برد. يادآور مي‌شود سازندگان اين برنامه روز گذشته با انتشار متني که از طريق روابط عمومي آن در اختيار رسانه‌ها قرار گرفت، از اين تصميم خود خبر دادند. متن کامل اين يادداشت را در ادامه مي‌خوانيد:

به نام خدا خانم ها، آقايان، اعضا محترم خانواده بزرگ راديو هفت در سراسر ايران و جهان، سلام و درود بر شما، ضمن آرزوي بهترين ها براي شما همراهان گرامي که در پنج سال گذشته همواره بيننده برنامه راديو هفت بوده ايد، به اطلاع مي رساند که به دنبال تغييرات جديد در فضاي شبکه آموزش و پس از تلاش هاي فراوان براي رسيدن به يک تعامل دوجانبه ميان سازندگان برنامه و تصميم گيرندگان، متاسفانه اين تلاش ها به يک توافق موثر منجر نشد. ميزان تغييرات درخواستي به صورتي بود که ساختار راديو هفت از شکل هميشگي خود خارج مي شد و اين نه به نفع شبکه بود و نه با سليقه مخاطب فهيم برنامه همخواني داشت. لذا ضمن درک مصالح جديد سيما و با احترام به ميليون ها مخاطبي که هر شب به ميهمانيِ آرامش و انديشه مي آمدند، اعلام مي داريم که ادامه ساخت راديو هفت با شرايط فعلي امکان پذير نمي باشد. بدون شک بزرگترين افتخار ما جلب نظر ميليون ها بيننده اي بود که در سراسرِ ايران و جهان، رسانه ملي را براي تماشا انتخاب مي کردند و اميدواريم که اين رابطه همچنان و بزودي از طريقي ديگر ادامه پيدا کند. با احترام وآرزوي قبولي طاعات و عبادات، گروه سازندگان راديو هفت».

14 تیر 94 -مدیر شبکه آموزش : پخش «رادیو هفت» منتفی است؛ «قند پهلو» می‌آید

حسین ساری درباره برنامه «رادیو هفت» و اینکه امکان دارد رویکردها نسبت به این برنامه تغییر کرده باشد به مهر گفت: همانطور که پیش از این گفته شد برنامه «رادیو هفت» می بایست متناسب با رویکردهای شبکه آموزش روی آنتن برود و در غیر اینصورت فعلا پخش آن همچنان منتفی است.

وی ادامه داد: شبکه آموزش عمدتا آموزش های مهارتی را در نظر می گیرد و اگر این برنامه تغییرات مورد نظر با این شبکه را داشته باشد می تواند در زمانی دیگر با همین تیم یا دوستانی دیگر به کار خود ادامه دهد. مدیر شبکه آموزش با اشاره به مخاطبان این برنامه اظهار کرد: در حال حاضر و بعد از پنج سال که این برنامه روی آنتن رفته است دیگر قابلیت پخش ندارد چراکه تا زمانیکه مردم به شبکه آموزش و لوگو و اسم آن مراجعه می کنند باید بتوانند برنامه های مناسب با همین عنوان را هم تماشا کنند. درواقع تا زمانیکه یک تقسیم بندی برای شبکه ها در تلویزیون وجود دارد برنامه های جامع و متنوع هم براساس همین دستورالعمل روی آنتن می روند. ساری درباره اینکه مسایل مالی چقدر در ساخت این برنامه تاثیر داشت، گفت: هیچ تاثیری نداشته است و تنها مساله این است که «رادیو هفت» باید از یک برنامه صرف هنری به یک برنامه آموزشی تبدیل شود.

وی همچنین درباره برنامه «قند پهلو» که پیش از این در مناسبت هایی از جمله ایام ماه مبارک رمضان روی آنتن می رفت و امسال نتوانست به پخش برسد، توضیح داد: «قند پهلو» از برنامه های خوب تلویزیون است که در مناسبت ها روی آنتن می رود اما امسال نتوانستیم این برنامه را در این ایام ماه مبارک رمضان داشته باشیم و خوشبختانه برنامه ای از سال گذشته داشتیم که مناسب با همین ایام جایگزین شد. ساری در پاسخ به اینکه چه برنامه ای جایگزین «قند پهلو» شد؟ گفت: بازپخش برنامه «قند پهلو» که سال گذشته ویژه ماه مبارک رمضان تولید شده بود امسال دوباره روی آنتن رفت. به هرحال بسیاری از مجموعه های ما برای یک بار پخش به تولید نمی رسند بلکه محتوایی دارند که بتوان در زمان های مختلف از آنها استفاده کرد. وی در پایان گفت: ضبط و تولید برنامه «قند پهلو» در ماه مبارک رمضان بازه ای نسبتا طولانی بود و امسال به دلیل مشکل نقدینگی که در مجموعه سازمان صداوسیما بوجود آمد امکان ساخت این برنامه فراهم نشد اما سعی می کنیم که حتما برای مناسبت های بعدی این برنامه روی آنتن برود.

پس از کنار رفتن از شبکه آموزش سازندگان «رادیو هفت» سد (صد) برگ پاییزی رو می‌ کنند

«سد برگ» در پاییز هر شب به جز جمعه‌ها روی آنتن شبکه چهار خواهد رفت. برنامه تلويزيونى «سد برگ» به تهيه كنندگى و كارگردانى مشترك منصورضابطيان و محمد صوفى ، از يازدهم مهرماه هر شب روى آنتن شبكه چهار سيما خواهد رفت.

در اين مجله شبانه موضوعات مختلفى چون ادبيات، روانشناسى، تربيت، تاريخ، فرهنگ عامه، گردشگرى و... مورد نظر قرار دارد. مستندهاى جذاب، گزارش هايى با حال و هواى متفاوت ، شعرخوانى، مرور بهترين رمان هاى دنيا و نماهنگ هاى متنوع از ديگر بخش هاى اين برنامه است. «سدبرگ» از شنبه تا پنجشنبه هرشب از ساعت ٢١ تا ٢٢ پخش مى شود. ضابطيان و صوفى پيش از اين تهيه كنندگى برنامه هايى چون راديو هفت، مزه غذاى ايرانى، نقره، فرش واژه و... را بر عهده داشته اند.

درباره سینماخبر ,
تاریخ آخرین آپدیت دانلود:2015-09-20T19:17:54

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

آرشیو موضوعات فیلم سریال

فیلم سریال جدید
فیلم سریال پر طرفدار
فیلم سریال تصادفی